معرفی مجموعه گوهرینو

سنگ ها و گوهرها با توجه به ارزش مادی و معنوی و زیبایی که دارند به طور معمول توسط افراد جامعه استفاده می شوند، اگر دانش و اطلاعات کافی توسط افراد جامعه در مورد سنگ ها و گوهرها وجود داشته باشد قطعا می توانند خرید مناسب تر و مطمئن تری داشته باشند و از سنگ و گوهر خریداری شده بهره بهتری ببرند.

ما مجموعه گوهرینو را با هدف آموزش و فروش سنگ ها و گوهرها و جواهرات راه اندازی کرده ایم تا هموطنان عزیزمان بتوانند دانش و اطلاعات و آگاهی خودشان را در این زمینه بالا ببرند و بتوانند با مشاوره های تیم ما محصولات مناسب خودشان را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایند.

ما در مجموعه گوهرینو سعی کرده ایم سنگ ها و گوهرها و محصولات آماده مناسب با سلیقه های مختلف را با کیفیت و قیمت مناسب آماده کنیم و با اطلاعات متن و تصویر مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار بدهیم تا با آگاهی و بررسی و مشاوره های تیم گوهرینو بتوانند خرید مناسب خودشان را انجام بدهند.

محصولات گوهرینو از سنگ ها و گوهرهای مختلف ایرانی و خارجی تهیه و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

مجموعه گوهرینو توسط آقای ابولفضل سلیمانی راه اندازی شده و مدیریت می‌شود.

آقای سلیمانی تجربه فعالیت در حوزه تجارت گوهرسنگ‌ها را به مدت چندین سال دارد و همچنین دوره‌های گوهرشناسی کاربردی سنگ‌های رنگی و الماس را در موسسه آموزشی طلافنون گذارنده و موفق به اخذ مدارک آن شده است تا با تلفیق تجربه و مهارت عملی و آموزش های علمی و کاربردی بتواند تیم گوهرینو را در ارائه خدمات گوهرسنگ ها و زیورآلات به مشتریان و کاربران عزیز بهتر یاری برساند.


5/5 (1 نظر)